درباره ما

با گسترش سریع کاربران موبایلی و انجام امور روزانه اکثریت مردم از اپلیکیشن های موبایل، راههای تبلیغاتی جدیدی برای صاحبان کسب و کار و بازاریابان ایجاد شده است. توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل اغلب برای ارتباط با کاربران خود، اپلیکیشن های خود را به سیستم های ارسال نوتیفیکیشن متصل می نمایند. از طریق پوش نوتیفیکیشن ها می توان خبر ها و پیشنهادات دلخواه را به کاربر ارسال نمود. 

کاربر با لمس پوش نوتیفیکیشن ارسال شده به او، می تواند به اپلیکیشن، یک صفحه وب و یا کانال تلگرام مراجعه کند. این امکان فرصت بسیار خوبی را جهت تبلیغات بر روی بستر موبایل ایجاد نموده است. از آنجا که دسترسی به توسعه دهندگان مختلف و مذاکره با آنان برای ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی مشکل است، گروه تجارت الکترونیک التج در سال 96 اقدام به راه اندازی سرویس پوش نامه نموده است.

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

این سرویس رابطی بین توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل و تبلیغ دهندگان می باشد. توسط این سرویس تبلیغ دهندگان می توانند درخواست ارسال پوش نوتیفیکیشن جهت تبلیغ اپلیکیشن، وب سایت و یا کانال تلگرام خود را داشته باشند. پس از ثبت سفارش توسط تبلیغ دهنده، سفارش او به یک یا چند توسعه دهنده (با توجه به تعداد ارسال درخواستی) ارجاع داده می شود و توسعه دهندگان پس از ارسال، لینک گزارش ارسال را به ما و تبلیغ دهنده ارسال خواهند نمود.

تمامی توسعه دهندگان مرتبط با پوش نامه، از سرویس دهنده پوشه جهت ارسال اقدام می کنند. که از معتبرترین سرویس دهنده های نوتیفیکیشن به توسعه دهنده گان محسوب شده و دارای لینک گزارش برای هر اعلان می باشد.

هزینه ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

  


خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن