سرویس نصب تضمینی اپلیکیشن

با توجه به نیاز توسعه دهندگان و صاحبان اپلیکیشن های اندرویدی، سرویس جدید نصب تضمینی اپ در وب سایت پوش نامه آغاز گردید. با استفاده از این سرویس می توان در مدت زمان یک روز بنا به پلن انتخابی تعداد زیادی نصب برای اپلیکیشنهای خود بدست بیاورید. 

از آنجا که محیط مارکتهای اندروید بسیار رقابتی هست، تنها انتشار اپلیکیشن در مارکتها نمی تواند تضمینی بابت نصب و افزایش کاربران اپ باشد. لذا دغدغه اصلی توسعه دهندگان استفاده از راهکاریست که بتوان در کوتاه مدت، آمار نصب اپهای خود را بالا برده تا بتوانند رقاب بهتری با همتایان خود در مارکتهایی مثل کافه بازار داشته باشند. با استفاده از سرویس نصب تضمینی پوش نامه می توانید به این مهم دست یافته و با خیالی آسوده اقدام به افزایش تعداد نصب اپ خود نمایید.

ادامه مطلب: سرویس نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

گزارش تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

از آنجا که تبلیغات پوش نوتیفیکیشن رو به گسترش می باشد، مسلما بعضی سودجویان با ارائه سرویس های غیر حقیقی و فیک اقدام به کسب درآمد می کنند و هیچ گزارش درستی از ارسال نوتیفیکیشن ها به مشتری خود نمی دهند. لذا تمامی توسعه دهندگان همکار با سرویس پوش نامه، می بایست دارای پنل پوشه بوده تا بتوانند گزارش حقیقی از تعداد ارسال، ویو و کلیک پوش نوتیفیکیشن به مشتری ارائه دهند.

ادامه مطلب: گزارش ها و راستی آزمایی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

نرم افزار ارسال نوتیفیکیشن چیست؟

با افزایش تب تبلیغات بر اساس پوش نوتیفیکیشن، کاربران بیشتری به سمت این روش تبلیغاتی روی آورده اند. سوالی که اکثر کاربران در رابطه با پوش نوتیفیکیشن با آن مواجه هستند، این است که با چه نرم افزاری می توانند خود اقدام به ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی جهت جذب ممبر تلگرام، افزایش بازدید سایت و غیره کنند.

ادامه مطلب: نرم افزار ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن برای کانال تلگرام

یکی از روش های پربازده جهت معرفی کانال های تلگرام، ارسال پوش نوتیفیکیشن می باشد. شاید شما هم روزانه نوتیفیکیشن های تبلیغاتی را دریافت کرده باشید. این نوع از اعلان ها در اصل از جانب اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی کاربر نصب هستند ارسال می گردند.

با استفاده از این نوع تبلیغات، می توان متن و عکس دلخواه خود را به صورت نوتیفیکیشن به هزاران کاربر ایرانی ارسال نموده و شاهد افزایش بازدید و ممبر کانال خود باشید.

ادامه مطلب: پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای کانال تلگرام

روش پاپ آپ و اد اختیاری

بهترین روش جذب ممبر واقعی که کاربر با اختیار خود به کانال تلگرام جوین شده و بنابراین درصد ریزش، کمی پایین تر از روش اد اجباری می باشد. در این روش کانال تلگرام شما بدون دخالت کاربر بصورت اتفاقی بر روی دستگاه کاربر بازشده و پیشنهاد جوین به او ارائه می گردد. از آنجا که کانال تلگرام شما مستقیما باز می گردد، در این روش پستهای آخر ویوی بالایی نیز خواهند گرفت و کاربران با اختیار خود عضو کانال تلگرام شما خواهند شد.

ادامه مطلب: افزایش ممبر تضمینی واقعی به روش پاپ آپ و اد اختیاری

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

همانطور که می دانید پوش نوتیفیکیشن، پیامی است جانب یک سرور به رابط کاربری اپلیکیشن موبایل و یا وب ارسال می گردد. این پیام معمولا در بردارنده عملیاتی است که کاربر با کلیک بر روی آن، نوتیفیکیشن را عملیاتی کرده و به صفحه یا عملیات مورد نظر ارجاع داده می شود.

پوش نوتیفیکیشن اولین بار در سال 2009 توسط اپل به اجرا درآمد و در سال 2010 گوگل سرویس خود را برای توسعه دهندگان نرم افزار با نام GCM راه اندازی نمود که در حال حاضر نسخه جدید این سرویس ارسال نوتیفیکیشن با نام (Firebase Cloud Messaging (FCM در اختیار برنامه نویسان می باشد.

ادامه مطلب: سرویس ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن تلگرام

اگر شما این مقاله را مطالعه می کنید به احتمال زیاد دارای کانال تلگرامی هستید که قصد افزایش ممبر آن را دارید. امروزه روش های مختلفی برای جذب ممبر تلگرام وجود داشته که هر کدام بازدهی و هزینه های متفاوتی را دارا هستند. دغدغه اصلی ادمینهای کانالهای تلگرامی، افزایش ممبر واقعی می باشد، چراکه این کاربران هستند که در آینده با اشتراک گذاری مطالب سایت، در اصل کار تبلیغات دهان به دهان را اجرا کرده و به ترویج بیشتر کانال آنها کمک می کنند.

ادامه مطلب: تبلیغات پوش نوتیفیکیشن تلگرام برای افزایش ممبر واقعی

تبلیغات وب سایت

از آنجا که رقابت بین وب سایت های مختلف در موتورهای جستجو گر و بازاریابی دیجیتال بسیار مشکل شده است و روز به روز به تعداد کسب و کارهای آنلاین افزوده می گردد. ارائه راهکاری جدید در تبلیغات و بازاریابی وب سایت های مختلف فروشگاهی و غیره می تواند بسیار اثر بخش باشد. از زمان ایجاد تبلیغات بنری وب سایت ها زیاد نگذشته ولی با این حال این نوع تبلیغات کارایی خود را از دست داده اند. مدیران وب سایت ها حالا به دنبال راههای متفاوت و اثرگذار تبلیغاتی می گردند. انجام ایمیل مارکتینگ نیز مانند گذشته اثر گذار نبوده و کاربرد آن بسیار کمرنگ شده است.

ادامه مطلب: تبلیغات وب سایت با استفاده از پوش نوتیفیکیشن

خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن