نوتیفیکیشن یعنی چی

شاید برای شما هم این روزها تبلیغاتی با عنوان تبلیغات نوتیفیکیشن برای تبلیغ پیج اینستاگرام، وب سایت و یا کانال تلگرام ارسال شده است و یکی از سوالاتی که فعالین در حوزه کسب و کار با آن روبرو شده اند، این است که اصلا نوتیفیکیشن چیست و چگونه ارسال می شود و راه های تبلیغات با آن به چه صورت است. در این مقاله به شرح کامل این مورد پرداخته و بهترین سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی را معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب: نوتیفیکیشن یعنی چه و روش تبلیغات آن به چه صورت است؟

افزایش ممبر کانال ایتا

با توجه به فیلترینگ تلگرام و محدودیت دسترسی به این پیام رسان، به نظر می رسد که کاربران زیادی به اپ های داخلی کوچ کرده اند. از آنجا که اکثر کسب و کارها به دنبال جذب مخاطبان خود در این پیام رسان ها خواهند بود، سرویس تبلیغات پوش نامه آماده ارائه خدمات تبلیغاتی و جذب ممبر برای کانال های موجود در این اپلیکیشن ها خواهد بود.

با توجه به استقبال تعداد زیادی از کاربران از سرویس پیام رسان ایتا و مهاجرت به این اپلیکیشن، به نظر می رسد که کسب و کارها و کانال های قدیمی که در تلگرام فعال بودند به این اپلیکیشن کوچ کنند. با توجه به شباهت بسیار زیاد ایتا با تلگرام و استفاده از تمام امکانات تلگرام در این نرم افزار، امکان تبلیغات و افزایش ممبر برای کانال های ایتا خواهد بود.

ادامه مطلب: افزایش ممبر کانال ایتا با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن موبایل

این روزها تبلیغات در بستر موبایل گسترش زیادی پیدا کرده و پتانسیل بالای این نوع تبلیغ در دسترسی سریعتر و هدفمندتر به کاربران، محبوبیت آنرا روز به روز در بین اهالی کسب و کار و بازاریابی دوچندان کرده است.

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی نیز ازاین قائده مستثنی نبوده و طرفداران زیادی پیدا کرده است و هر چه می گذرد، کاربران بیشتری با این ابزار تبلیغاتی و ترویجی آشنا شده و خواهان آزمودن آن برای تبلیغات وب سایت، اپلیکیشن و ... هستند.

ادامه مطلب: ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی موبایل با بهترین تعرفه

ارسال پوش نوتیفیکیشن کلیکی

با توجه به نامشخص بودن تعداد کلیک در سفارشات ارسالی، پوش نامه سرویس تبلیغات نوتیفیکیشن کلیکی را نیز راه اندازی نموده است. نرخ کلیک به عواملی چون جذابیت محتوای تبلیغ، تعداد دریافت کنندگان و آنلاین بوده کاربران بستگی خواهد داشت. برخی مشتریان ما نیاز به مقدار کلیک مشخص و انبوه داشتند و ریسک اینکه بصورت انبوه ارسالی بزنند برای آنان بالا بوده است، لذا این نوع سفارش نیز در پوش نامه راه اندازی گردیده است.

ادامه مطلب: سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن کلیکی

شبکه تبلیغات اندروید با پوش نوتیفیکیشن

امروز شاید بتوان گفت تبلیغات بر بستر موبایل اولویت خیلی از شرکت ها و برندهای کوچک و بزرگ است. دلیل این امر هم مسلما گستردگی کاربران موبایل های هوشمند بوده که سال به سال بر آمار آنان اضافه می گردد. در دسترس بودن این کاربران و استفاده دایمی مردمان امروزی از تکنولوژی موبایل برای انجام کارهای روزانه، تبلیغات موبایلی را به یکی از پربازده ترین روشهای ترویج و شبکه تبلیغات مجازی امروزه تبدیل کرده است.

ادامه مطلب: شبکه تبلیغات اندروید با پوش نوتیفیکیشن

نرم افزار ارسال نوتیفیکیشن چیست؟

با افزایش تب تبلیغات بر اساس پوش نوتیفیکیشن، کاربران بیشتری به سمت این روش تبلیغاتی روی آورده اند. سوالی که اکثر کاربران در رابطه با پوش نوتیفیکیشن با آن مواجه هستند، این است که با چه نرم افزاری می توانند خود اقدام به ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی جهت جذب ممبر تلگرام، افزایش بازدید سایت و غیره کنند.

ادامه مطلب: نرم افزار ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن چیست؟

بهترین راه افزایش نصب اپلیکیشن

اگر شما این مقاله را می خوانید، قائدتا توسعه دهنده و یا صاحب اپلیکیشنی هستید که به دنبال روشی جهت بالا بردن تعداد نصب اپلیکیشن و افزایش کاربران نرم افزار و حتی فروش بیشتر هستید. خبر خوب اینه که آدرس را درست آمدید! در این مقاله بهترین روش و ارزان ترین راه های افزایش آمار نصب اپ را معرفی خواهیم کرد.

ولی قبل از آن به مرور موانع افزایش دانلود برنامه ها و راه های متداول تبلیغات نصبی و مزایا و معایب آنان می پردازیم:

ادامه مطلب: بهترین راه افزایش نصب و دانلود اپلیکیشن شما

گزارش تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

از آنجا که تبلیغات پوش نوتیفیکیشن رو به گسترش می باشد، مسلما بعضی سودجویان با ارائه سرویس های غیر حقیقی و فیک اقدام به کسب درآمد می کنند و هیچ گزارش درستی از ارسال نوتیفیکیشن ها به مشتری خود نمی دهند. لذا تمامی توسعه دهندگان همکار با سرویس پوش نامه، می بایست دارای پنل پوش پل بوده تا بتوانند گزارش حقیقی از تعداد ارسال، ویو و کلیک پوش نوتیفیکیشن به مشتری ارائه دهند.

ادامه مطلب: گزارش ها و راستی آزمایی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن