افزایش ممبر کانال ایتا

با توجه به فیلترینگ تلگرام و محدودیت دسترسی به این پیام رسان، به نظر می رسد که کاربران زیادی به اپ های داخلی کوچ کرده اند. از آنجا که اکثر کسب و کارها به دنبال جذب مخاطبان خود در این پیام رسان ها خواهند بود، سرویس تبلیغات پوش نامه آماده ارائه خدمات تبلیغاتی و جذب ممبر برای کانال های موجود در این اپلیکیشن ها خواهد بود.

با توجه به استقبال تعداد زیادی از کاربران از سرویس پیام رسان ایتا و مهاجرت به این اپلیکیشن، به نظر می رسد که کسب و کارها و کانال های قدیمی که در تلگرام فعال بودند به این اپلیکیشن کوچ کنند. با توجه به شباهت بسیار زیاد ایتا با تلگرام و استفاده از تمام امکانات تلگرام در این نرم افزار، امکان تبلیغات و افزایش ممبر برای کانال های ایتا خواهد بود.

ادامه مطلب: افزایش ممبر کانال ایتا با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

گزارش تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

از آنجا که تبلیغات پوش نوتیفیکیشن رو به گسترش می باشد، مسلما بعضی سودجویان با ارائه سرویس های غیر حقیقی و فیک اقدام به کسب درآمد می کنند و هیچ گزارش درستی از ارسال نوتیفیکیشن ها به مشتری خود نمی دهند. لذا تمامی توسعه دهندگان همکار با سرویس پوش نامه، می بایست دارای پنل پوشه بوده تا بتوانند گزارش حقیقی از تعداد ارسال، ویو و کلیک پوش نوتیفیکیشن به مشتری ارائه دهند.

ادامه مطلب: گزارش ها و راستی آزمایی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

ارسال پوش نوتیفیکیشن کلیکی

با توجه به نامشخص بودن تعداد کلیک در سفارشات ارسالی، پوش نامه سرویس تبلیغات نوتیفیکیشن کلیکی را نیز راه اندازی نموده است. نرخ کلیک به عواملی چون جذابیت محتوای تبلیغ، تعداد دریافت کنندگان و آنلاین بوده کاربران بستگی خواهد داشت. برخی مشتریان ما نیاز به مقدار کلیک مشخص و انبوه داشتند و ریسک اینکه بصورت انبوه ارسالی بزنند برای آنان بالا بوده است، لذا این نوع سفارش نیز در پوش نامه راه اندازی گردیده است.

ادامه مطلب: سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن کلیکی

پوش نوتیفیکیشن برای کانال تلگرام

یکی از روش های پربازده جهت معرفی کانال های تلگرام، ارسال پوش نوتیفیکیشن می باشد. شاید شما هم روزانه نوتیفیکیشن های تبلیغاتی را دریافت کرده باشید. این نوع از اعلان ها در اصل از جانب اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی کاربر نصب هستند ارسال می گردند.

با استفاده از این نوع تبلیغات، می توان متن و عکس دلخواه خود را به صورت نوتیفیکیشن به هزاران کاربر ایرانی ارسال نموده و شاهد افزایش بازدید و ممبر کانال خود باشید.

ادامه مطلب: پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای کانال تلگرام

نرم افزار ارسال نوتیفیکیشن چیست؟

با افزایش تب تبلیغات بر اساس پوش نوتیفیکیشن، کاربران بیشتری به سمت این روش تبلیغاتی روی آورده اند. سوالی که اکثر کاربران در رابطه با پوش نوتیفیکیشن با آن مواجه هستند، این است که با چه نرم افزاری می توانند خود اقدام به ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی جهت جذب ممبر تلگرام، افزایش بازدید سایت و غیره کنند.

ادامه مطلب: نرم افزار ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن چیست؟

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

همانطور که می دانید پوش نوتیفیکیشن، پیامی است جانب یک سرور به رابط کاربری اپلیکیشن موبایل و یا وب ارسال می گردد. این پیام معمولا در بردارنده عملیاتی است که کاربر با کلیک بر روی آن، نوتیفیکیشن را عملیاتی کرده و به صفحه یا عملیات مورد نظر ارجاع داده می شود.

پوش نوتیفیکیشن اولین بار در سال 2009 توسط اپل به اجرا درآمد و در سال 2010 گوگل سرویس خود را برای توسعه دهندگان نرم افزار با نام GCM راه اندازی نمود که در حال حاضر نسخه جدید این سرویس ارسال نوتیفیکیشن با نام (Firebase Cloud Messaging (FCM در اختیار برنامه نویسان می باشد.

ادامه مطلب: سرویس ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

روش پاپ آپ و اد اختیاری

بهترین روش جذب ممبر واقعی که کاربر با اختیار خود به کانال تلگرام جوین شده و بنابراین درصد ریزش، کمی پایین تر از روش اد اجباری می باشد. در این روش کانال تلگرام شما بدون دخالت کاربر بصورت اتفاقی بر روی دستگاه کاربر بازشده و پیشنهاد جوین به او ارائه می گردد. از آنجا که کانال تلگرام شما مستقیما باز می گردد، در این روش پستهای آخر ویوی بالایی نیز خواهند گرفت و کاربران با اختیار خود عضو کانال تلگرام شما خواهند شد.

ادامه مطلب: افزایش ممبر تضمینی واقعی به روش پاپ آپ و اد اختیاری

تبلیغات وب سایت

از آنجا که رقابت بین وب سایت های مختلف در موتورهای جستجو گر و بازاریابی دیجیتال بسیار مشکل شده است و روز به روز به تعداد کسب و کارهای آنلاین افزوده می گردد. ارائه راهکاری جدید در تبلیغات و بازاریابی وب سایت های مختلف فروشگاهی و غیره می تواند بسیار اثر بخش باشد. از زمان ایجاد تبلیغات بنری وب سایت ها زیاد نگذشته ولی با این حال این نوع تبلیغات کارایی خود را از دست داده اند. مدیران وب سایت ها حالا به دنبال راههای متفاوت و اثرگذار تبلیغاتی می گردند. انجام ایمیل مارکتینگ نیز مانند گذشته اثر گذار نبوده و کاربرد آن بسیار کمرنگ شده است.

ادامه مطلب: تبلیغات وب سایت با استفاده از پوش نوتیفیکیشن

خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن