بهترین روش جذب ممبر واقعی که کاربر با اختیار خود به کانال تلگرام جوین شده و بنابراین درصد ریزش، کمی پایین تر از روش اد اجباری می باشد. در این روش کانال تلگرام شما بدون دخالت کاربر بصورت اتفاقی بر روی دستگاه کاربر بازشده و پیشنهاد جوین به او ارائه می گردد. از آنجا که کانال تلگرام شما مستقیما باز می گردد، در این روش پستهای آخر ویوی بالایی نیز خواهند گرفت و کاربران با اختیار خود عضو کانال تلگرام شما خواهند شد.

پاپ آپ و اد اختیاری تلگرام

گزارش ارسال پاپ آپ

در حال حاضر ارسال پاپ آپ، دارای گزارش ارسال نخواهد بود و صرفا شات شروع و پایان ارسال خواهد شد.

زمان انجام اد اختیاری

سفارشات اد اختیاری پاپ پوش نامه با توجه به مقدار سفارش در عرض 1 تا 3 ساعت انجام میگردند. زمان اضافه شدن هر کا کاربر از زمان استارت، معمولا یک ساعت به طول می انجامد.

بعلت ترافیک سفارشات و محدودیت ارسالها، کلیه سفارشات ممبر تضمینی، در نوبت قرار گرفته و با 24 الی 48 ساعت تاخیر انجام خواهند شد و زمان استارت از طریق تلگرام به مشتریان اعلام خواهد شد.

تفاوت پاپ آپ با پوش نوتیفیکیشن

در روش پاپ آپ، با اجازه دسترسی که به اپلیکیشنهای نصب شده کاربر داده شده، مستقیما کانال تلگرام بر دستگاه کاربر باز می گردد. ولی در پوش نوتیفیکیشن، ابتدا نوتیفیکیشن متنی یا بنری در قسمت نوتیفیکیشنها نمایش داده شده و سپس اگر کاربر بر روی نوتیفیکیشن کلیک نماید، به کانال مربوطه وارد می شود. در نتیجه بازدهی پاپ آپ بالاتر از پوش نوتیفیکیشن خواهد بود.

در روش پاپ آپ مستقیم تلگرام، نیازی به متن و تصویر تبلیغاتی نیست و تنها به لینک جوین و آیدی کانال نیاز می باشد.

ریزش کاربران کانال

مسلما در این روش هم مانند دیگر روشها کاربران ریزش خواهند داشت. ولی از آنجا که بصورت اد اختیاری هست و کاربر با اختیار خود در کانال عضو می گردد، در صورت جلب رضایت آنان و ارائه محتوای غنی، ریزش کاربران بسیار پایینتر از دیگر روشها خواهد بود. هر چند همیشه تعداد زیادی از کاربران فقط از روی کنجکاوی بر روی جوین کلیک کرده و در صورت عدم تطابق محتوای کانال با نیاز و سلیقه آنان، مسلما کانال را ترک خواهند کرد.

خرید ممبر پاپ آپ

جهت سفارش و خرید ممبر واقعی به روش پاپ آپ، لطفا از طریق لینک زیر اقدام نمایید. با توجه به ترافیک سفارشات، سفارش شما ممکن است با 24 تاخیر انجام شود که قبل از استارت کار، زمان شروع کار از طریق تلگرام به شما اطلاع داده خواهد شد. 

 

در حال حاضر این سرویس ارائه نمی گردد خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن