بهترین روش جذب ممبر واقعی که کاربر با اختیار خود به کانال تلگرام جوین شده و بنابراین درصد ریزش، کمی پایین تر از روش اد اجباری می باشد. در این روش کانال تلگرام شما بدون دخالت کاربر بصورت اتفاقی بر روی دستگاه کاربر بازشده و پیشنهاد جوین به او ارائه می گردد. از آنجا که کانال تلگرام شما مستقیما باز می گردد، در این روش پستهای آخر ویوی بالایی نیز خواهند گرفت و کاربران با اختیار خود عضو کانال تلگرام شما خواهند شد.

پاپ آپ و اد اختیاری تلگرام

گزارش ارسال پاپ آپ

بر خلاف دیگر سرویس دهندگان، خدمات ارائه شده توسط ما دارای گزارش ارسال از وب سایت پوشه می باشد تا ثابت شود که اد اجباری نمی باشد. در لینک گزارش ارائه شده، می توانید تعداد ارسال و دریافت را مشاهده نمایید، ولی تعداد کلیک نامشخص خواهد بود، چراکه این روش یک مرحله ای هست و مستقیما کانال شما بدون کلیک برای کاربر باز می گردد و با پوش نوتیفیکیشن متنی و بنری متفاوت است. کلیه ارسال های پاپ آپ اختیاری توسط توسعه دهندگانی که این سیستم را در اپهای خود راه اندازی نموده اند انجام می گردد.

زمان انجام اد اختیاری

کلیه سفارشات اد اختیاری پوش نامه در عرض 24 ساعت انجام میگردد. زمان اضافه شدن هر کا کاربر از زمان استارت، معمولا یک ساعت به طول می انجامد.

تفاوت پاپ آپ با پوش نوتیفیکیشن

در روش پاپ آپ، با اجازه دسترسی که به اپلیکیشنهای نصب شده کاربر داده شده، مستقیما کانال تلگرام بر دستگاه کاربر باز می گردد. ولی در پوش نوتیفیکیشن، ابتدا نوتیفیکیشن متنی یا بنری در قسمت نوتیفیکیشنها نمایش داده شده و سپس اگر کاربر بر روی نوتیفیکیشن کلیک نماید، به کانال مربوطه وارد می شود. در نتیجه بازدهی پاپ آپ بالاتر از پوش نوتیفیکیشن خواهد بود.

در روش پاپ آپ مستقیم تلگرام، نیازی به متن و تصویر تبلیغاتی نیست و تنها به لینک جوین و آیدی کانال نیاز می باشد.

ریزش کاربران کانال

مسلما در این روش هم مانند دیگر روشها کاربران ریزش خواهند داشت. ولی از آنجا که بصورت اد اختیاری هست و کاربر با اختیار خود در کانال عضو می گردد، در صورت جلب رضایت آنان و ارائه محتوای غنی، ریزش کاربران بسیار پایینتر از دیگر روشها خواهد بود. هر چند همیشه تعداد زیادی از کاربران فقط از روی کنجکاوی بر روی جوین کلیک کرده و در صورت عدم تطابق محتوای کانال با نیاز و سلیقه آنان، مسلما کانال را ترک خواهند کرد.

برای انجام سفارشات پاپ اپ تضمینی می توانید به صفحه ثبت سفارش پوش نامه مراجعه نمایید.

 خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن