فروش ویژه قویترین و کاملترین سورس کد ایجاد پوش دیالوگی متنی و بنری و همچنین پاپ آپ ورود مستقیم به کانال تلگرام و اینستاگرام در پنل پوشه، همراه با نمونه مستندات کدهای جیسون (JSON). دارای گزارش پوشه که در آن تعداد ارسال و دریافت مشخص می باشد. ولی تعداد کلیک نامشخص است و امکان دریافت آمار کلیک در پاپ آپ و پوش دیالوگی نیست چرا که در یک مرحله به کاربر ارسال می گردد و با پوش نوتیفیکیشن پیش فرض پوشه متفاوت است.

پوش نوتیفیکیشن دیالوگی و پاپ آپ

سورس کد مربوطه در قالب یک پروژه ساده در اندروید استودیو ارائه می گردد و شما می توانید تنها با کپی فایلهای کلاس های مربوطه، xml و کپی چند خط در فایل مانیفیست پروژه خود، امکانات بی نظیر پاپ آپ و دیالوگ را به آن اضافه نمایید. ویژه توسعه دهندگان و ارائه دهندگان خدمات تبلیغاتی نوتیفیکیشن، پاپ آپ، اد اختیاری، جذب ممبر تضمینی و غیره.

امکانات سورس پوش دیالوگی و پاپ آپ:

  • باز کردن لینک بصورت مستقیم وب یا لینک بازار یا ...
  • پاپ اپ با استفاده از لینک اینتنت مستقیم جوین تلگرام،تگ و لینک مستقیم وب و بازار
  • دیالوگی متنی با قابلیت ارسال عنوان متن و تصویر
  • دیالوگی بنری با قابلیت ارسال تصویر از لینک آدرس وب و بازکردن اینتنت مستقیم جوین تلگرام،تگ و لینک مستقیم وب و بازار
  • نمونه کدهای جیسون و راهنمای استفاده از آنها در پنل پوشه برای هر 4 نوع ارسال (بازکردن لینک) (پاپ آپ) (دیالوگ متنی) (دیالوگ بنری)

* توجه: تنها سورس نمونه پروژه و راهنمای استفاده از جیسون ارائه می گردد و شامل هیچ خدمات آموزشی و اجرایی بر روی پروژه شما نمی باشد. لذا اگر توسعه دهنده اپلیکیشن هستید و با محیط برنامه نویسی اندروید استودیو آشنایی دارید، این سورس کد را تهیه نمایید.

قیمت: 290 هزار تومان

فرم ثبت سفارشخانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن