با توجه به نیاز توسعه دهندگان و صاحبان اپلیکیشن های اندرویدی، سرویس جدید نصب تضمینی اپ در وب سایت پوش نامه آغاز گردید. با استفاده از این سرویس می توان در مدت زمان یک روز بنا به پلن انتخابی تعداد زیادی نصب برای اپلیکیشنهای خود بدست بیاورید. 

از آنجا که محیط مارکتهای اندروید بسیار رقابتی هست، تنها انتشار اپلیکیشن در مارکتها نمی تواند تضمینی بابت نصب و افزایش کاربران اپ باشد. لذا دغدغه اصلی توسعه دهندگان استفاده از راهکاریست که بتوان در کوتاه مدت، آمار نصب اپهای خود را بالا برده تا بتوانند رقاب بهتری با همتایان خود در مارکتهایی مثل کافه بازار داشته باشند. با استفاده از سرویس نصب تضمینی پوش نامه می توانید به این مهم دست یافته و با خیالی آسوده اقدام به افزایش تعداد نصب اپ خود نمایید.

افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن

روند انجام افزایش نصب اپ

روش های مختلفی برای افزایش نصب اپلیکیشن موبایل وجود دارد، مثل تبلیغات در کانال های تلگرامی، پوش نوتیفیکیشن، ایمیل مارکتینگ و غیره. اما در هیچ یک از موارد بالا تضمینی بابت تعداد نصب مشخص وجود ندارد و همچنین برای مثال بابت 1000 عدد نصب، نیاز به صرف هزینه زیادی می باشد.

اما راهکار پوش نامه، با توجه به در دسترس بودن منابع تبلیغاتی انبوه پاپ اپ دانلود مستقیم، دیالوگی و ارسالهای جیسون نوتیفیکیشن، می توانیم بصورت تضمینی نصب اپلیکیشن شما را در کوتاه مدت بالا برده و در مارکت بازار شاهد پیشرفت در رتبه خود باشید.

ابزار بررسی تعداد نصب

سفارش دهندگان این سرویس می بایست با استفاده از ابزار استانداردی مانند گوگل آنالیتیز، پوشه و یا وان سیگنال، تعداد نصب اپ خود را بررسی نمایند. ملاک تعداد نصب شده، از زمان استارت ارسال تا 24 آینده خواهد بود.

مزیت استفاده از این سرویس

استفاده از این روش افزایش نصب مزایای زیادی نسبت به دیگر روشها دارد:

  • 1. هزینه پایین
  • 2. تضمین تعداد نصب
  • 3. عدم وجود نگرانی بابت محدودیت ها و ممنوعیت تبلیغات نوتیفیکیشن از سمت مارکتها
  • 4. افزایش آمار نصب در کافه بازار (به شرط استفاده از همان نسخه با همان نام پکیج)
  • 5. عدم نیاز به ارجاع کاربر به مارکت ها (اپلیکیشن بصورت مستقیم از لینک، دانلود می گردد)

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 44826380-021 تماس حاصل نمایید.

 

سفارش نصب تضمینی

 خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن