پوش نوتیفیکیشن برای کانال تلگرام

یکی از روش های پربازده جهت معرفی کانال های تلگرام، ارسال پوش نوتیفیکیشن می باشد. شاید شما هم روزانه نوتیفیکیشن های تبلیغاتی را دریافت کرده باشید. این نوع از اعلان ها در اصل از جانب اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی کاربر نصب هستند ارسال می گردند.

با استفاده از این نوع تبلیغات، می توان متن و عکس دلخواه خود را به صورت نوتیفیکیشن به هزاران کاربر ایرانی ارسال نموده و شاهد افزایش بازدید و ممبر کانال خود باشید.

ادامه مطلب: پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای کانال تلگرام

افزایش آمار دانلود اپلیکیشن

دغدغه اصلی توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل، بازاریابی، تبلیغات و افزایش آمار دانلود نرم افزارهای ساخته شده آنها در مارکت های مختلف می باشد. از آنجا که میزان نمایش و رتبه نمایش اپلیکیشن شما در مارکت های مختلف مانند بازار و گوگل پلی، به آمار دانلود اپلیکیشن شما وابسته است، لذا افزایش تعداد دانلود اپلیکیشن می تواند نمایش آن را بالاتر از بقیه رقبا در پی داشته باشد.

ادامه مطلب: پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی و افزایش آمار دانلود اپلیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

همانطور که می دانید پوش نوتیفیکیشن، پیامی است جانب یک سرور به رابط کاربری اپلیکیشن موبایل و یا وب ارسال می گردد. این پیام معمولا در بردارنده عملیاتی است که کاربر با کلیک بر روی آن، نوتیفیکیشن را عملیاتی کرده و به صفحه یا عملیات مورد نظر ارجاع داده می شود.

پوش نوتیفیکیشن اولین بار در سال 2009 توسط اپل به اجرا درآمد و در سال 2010 گوگل سرویس خود را برای توسعه دهندگان نرم افزار با نام GCM راه اندازی نمود که در حال حاضر نسخه جدید این سرویس ارسال نوتیفیکیشن با نام (Firebase Cloud Messaging (FCM در اختیار برنامه نویسان می باشد.

ادامه مطلب: سرویس ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

توسعه دهندگان وب و اپلیکیشن های موبایل برای ارتباط با کاربران خود نیاز به یک ابزار ارتباطی داشتند. از آنجا که دسترسی به شماره کاربر نیاز به مجوز داشته و اکثر کاربران اجازه دسترسی به شماره تماس خود را نمی دهند، ابزاری ایجاد شد تا بتواند بدون نیاز به شماره تماس و یا ایمیل، بتواند با کاربران ارتباط ایجاد کند. نام این امکان پوش نوتیفیکیشن (Push notification) می باشد. اکثر اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی جهت اطلاع کاربر از پیامها و رخدادها، از این سرویس استفاده می کنند.

ادامه مطلب: پوش نوتیفیکیشن چیست؟

تبلیغات وب سایت

از آنجا که رقابت بین وب سایت های مختلف در موتورهای جستجو گر و بازاریابی دیجیتال بسیار مشکل شده است و روز به روز به تعداد کسب و کارهای آنلاین افزوده می گردد. ارائه راهکاری جدید در تبلیغات و بازاریابی وب سایت های مختلف فروشگاهی و غیره می تواند بسیار اثر بخش باشد. از زمان ایجاد تبلیغات بنری وب سایت ها زیاد نگذشته ولی با این حال این نوع تبلیغات کارایی خود را از دست داده اند. مدیران وب سایت ها حالا به دنبال راههای متفاوت و اثرگذار تبلیغاتی می گردند. انجام ایمیل مارکتینگ نیز مانند گذشته اثر گذار نبوده و کاربرد آن بسیار کمرنگ شده است.

ادامه مطلب: تبلیغات وب سایت با استفاده از پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن تلگرام

اگر شما این مقاله را مطالعه می کنید به احتمال زیاد دارای کانال تلگرامی هستید که قصد افزایش ممبر آن را دارید. امروزه روش های مختلفی برای جذب ممبر تلگرام وجود داشته که هر کدام بازدهی و هزینه های متفاوتی را دارا هستند. دغدغه اصلی ادمینهای کانالهای تلگرامی، افزایش ممبر واقعی می باشد، چراکه این کاربران هستند که در آینده با اشتراک گذاری مطالب سایت، در اصل کار تبلیغات دهان به دهان را اجرا کرده و به ترویج بیشتر کانال آنها کمک می کنند.

ادامه مطلب: تبلیغات پوش نوتیفیکیشن تلگرام برای افزایش ممبر واقعی

خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن