قوانین ارسال نوتیفیکیشن

جهت رفع هرگونه ابهام و نحوه ارسالها، می توانید قبل از هر سفارش با ما تماس گرفته تا توضیح کاملی از نحوه ارسال و شرایط آن به شما ارائه گردد.

لطفا قبل از سفارش هر سرویسی، ابتدا در رابطه با آن خدمت اطلاعات کافی کسب نمایید و قوانین زیر را کامل و با دقت مطالعه نمایید.

در حال حاضر به علت محدودیت ایجاد شده، تبلیغات کانال های تلگرامی انجام نمی گردد.

قیمت گذاری و سفارشات، بر اساس تعداد ارسال هست. تعداد دریافت یا ویو (معمولا 60 تا 80 درصد) و کلیک روی نوتیفیکیشن (معمولا 0.5 تا 2 درصد ) می باشد.

درحال حاضر خدمات پوش نوتیفیکیشن ما تنها برای تبلیغ وب سایت های ایرانی دارای نماد اعتماد یا ساماندهی و اطلاعات تماس، اپلیکیشن های معتبر ایرانی منتشر شده در بازار و پیج های اینستاگرام فروشگاهی و کسب و کار مجاز ارائه می گردد.

* تبلیغات با محتوای مرتبط با کرونا، فروش لوازم بهداشتی و ضدعفونی، داروها و هرگونه سوء استفاده تبلیغاتی از وضع موجود انجام نمی شود.

شرایط ارسال نوتیفیکیشن (به صورت ارسالی)

*توصیه می شود اگر برای بار اول است که می خواهید از پوش نوتیفیکیشن استفاده نمایید، حتما در ابتدا از سفارش تعداد پایین جهت تست استفاده نموده و در صورتیکه از بازخورد آن راضی بودید با تعداد بالاتر انجام دهید.

پلنهای ارسال تعداد پایین، بیشتر جنبه تست و آشنایی با پوش نوتیفیکیشن داشته و مسلما بازدهی تبلیغاتی نخواهند داشت.

* اگر محصول، خدمات و محتوای تبلیغاتی جذابی ندارید، پس تبلیغات نوتیفیکیشن را انجام ندهید. نوتیفیکیشن به تنهایی معجزه ای نخواهد کرد، چراکه صرفا یک رسانه تبلیغاتی هست و مهم محتوای تبلیغات شما می باشد تا کاربران را جذب کند.

سفارشات بنا به تایم سفارش، در نوبت قرار گرفته و پس از ست کردن توسعه دهنده، گزارش و ساعت ارسال از طریق ایمیل به شما اعلام می گردد. 

سفارشات نهایتا تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، اقدام به آغاز ارسال می گردند. (بستگی به ترافیک سفارشات خواهد داشت)

لینک گزارشات و ساعت استارت به ایمیل شما، ارسال خواهد شد.

گزارشات ارسال پوش نوتیفیکیشن از طریق پنل توسعه دهندگان در وب سایت پوش پل ارائه می گردد.

از طریق سرویس ما امکان ارسال منطقه ای و یا فیلتر موضوعی نمی باشد و بصورت کلی ارسال می گردد.

با توجه به تعداد درخواستی شما بابت ارسال نوتیفیکیشن، ممکن است سفارش شما از طریق چند توسعه دهنده انجام گردد.

*پوش نامه هیچ مسئولیت و تضمینی بابت مقدار کلیک و دریافت نوتیفیکیشن ها نداشته و فقط تعداد ارسال را تضمین می نماید و بابت ارسال هزینه دریافت می کند. مقدار کلیک نوتیفیکیشن به جذابیت محتوای اعلان شما برای کاربران بستگی دارد و تضمینی نمی باشد.

*سفارشات و قیمت گذاری ها بر اساس تعداد ارسال نوتیفیکیشن می باشد و مقادیر دریافت (ویو) و کلیک قابل پیش بینی نبوده و تعداد آنها متغیر است.

    -تعداد ارسال: تعداد نوتیفیکیشن ارسالی سفارش داده شده شما، که توسط توسعه دهنده ارسال می گردد. (معمولا بین 100 تا 500 عدد نوتیفیگیشن خطا دارد و کمتر ارسال می شود. برای مثال ارسال 10 کایی بین 9.5 تا 10 کا ارسال می گردد)

    -تعداد دریافت: تعداد کاربرانی که در طول دوازده ساعت آنلاین شده، و نوتیفیکیشن را دریافت می کنند. (غیر قابل پیش بینی، میانگین بین 60 تا 80 درصد برای مثال ارسال 10 کایی بین 6کا تا 8کا ویو خواهد خورد)

    -تعداد کلیک: تعداد کاربرانی که بر روی نوتیفیکیشن کلیک می کنند. (غیر قابل پیش بینی، میانگین بین 0.5 تا 2 درصد کل ارسال، برای مثال ارسال 10 کایی معمولا بین 50 تا 200 عدد کلیک خواهد خورد)

*پوش نامه هیچ تضمینی بابت تعداد نصب اپلیکیشن، بازدید سایت، افزایش فالوور، فروش و غیره نمی دهد و این نتایج به جذابیت محتوا، اپلیکیشن، پیج و یا وب سایت شما برای کاربران ارسالی بستگی دارد.

*تمامی مقادیر ارسال، دریافت و کلیک، در طی مدت دوازده ساعت (زمان ماندگاری نوتیفیکیشن) در صفحه گزارش، بروز رسانی می شوند.

*منظور از تعداد کلیک در گزارشات، صرفا کلیک کاربر بر روی نوتیفیکیشن هست و برابر با ورودی سایت، دانلود اپ و فالوور ... نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد گزارشات (کلیک)

*توجه داشته باشید که در این نوع تبلیغات هم مانند انواع دیگر تبلیغات، محتوای تبلیغ و تصویر استفاده شده بسیار مهم است و در بازدهی تبلیغ و بالا رفتن درصد کلیک آن بسیار اثرگذار می باشد. پس پیشنهاد می شود که با دقت بیشتری تیتر، تصویر و محتوای تبلیغ خود را آماده نمایید تا بهترین بازدهی را داشته باشید.

محتوای تبلیغ می بایست مجاز بوده و ارتباط با مورد آگهی شده داشته باشد.

محتوای مرتبط با خشونت، ترس، مسایل جنسی و زناشویی، شخصی، اهانت به اشخاص، اخبار کذب و تایید نشده، محتوای تبلیغاتی با موضوع قرعه کشی و جوایز، دریافت شماره موبایل، سایت های خبری، فرم های ثبت نام و دریافت اطلاعات از کاربران، فرم های استخدام، تبلیغات با محتوای کذب و دروغ، تشویش اذهان عمومی، سیاسی، پناهندگی و مهاجرت، پکیج های کسب درآمد، وب سایت های اشتراک و فروش فایل، وب سایت های شخصی، اپ های پولی، ممبر و فالوور پاپ آپ، افزایش ممبر و بازدید، پنل های smm، اپ های ممبرگیر و بازدید گیر تلگرام، هک، فروش ویلا و زمین، اپلیکیشن و سرویس های ارزش افزوده، تبلیغ فیلترشکن و محتوای مرتبط، لینک های دارای ویروس و بدافزار، شارژ سیم کارت، اهدای وام، خیریه و درخواست پول، دخانیات و مشتقات آن، محصولات دارویی و مکمل ها، لباس زیر، بیماری، کرونا، بورس و سرمایه گذاری، خرید فروش سرمایه گذاری آموزش و ایردراپ ارزهای دیجیتال، اپلیکیشن های فیک، اپلیکیشن های دارای دسترسی غیر عادی و منتشر نشده در مارکت بازار، ارسال اس ام اس، پرسش نامه، کانال های بی کیفیت و تازه تاسیس و ممبر کم، شرط بندی و پیش بینی، فال و طالع بینی و یا هر محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی تایید نمی گردند.

تیتر و محتوای نوتیفیکیشن می بایست محتوای تبلیغاتی داشته باشد و ارسال پیام های شخصی مثل (سلام چطوری) و غیره جهت جذب کاربر تایید نمی گردد.

تبلیغات با محتوا و سرویس مختص یک منطقه جغرافیایی خاص انجام نمی گردد.

تبلیغات با محتوای تخصصی و یا تبلیغاتی که مخصوص قشر خاصی از جامعه باشد توسط ما انجام نمی شود. (چرا که بصورت هدفمند نمی توان فقط به بازار هدف شما ارسال کرد و نتیجه ای برای شما در پی نخواهد داشت)

تصاویر دارای چهره اشخاص تایید نخواهند شد.

تبلیغ وب سایت ها و یا فروشگاه هایی انجام می گردد که دارای اطلاعات تماس و  نماد اعتماد یا ساماندهی باشند.

تبلیغ پیج های اینستاگرام تازه تاسیس و فاقد سابقه پست انجام نمی شود.

تبلیغ اپلیکیشن ها با لینک دانلود مستقیم انجام نمی گردد.

تبلیغ اپلیکیشن های دارای دسترسی های غیر مجاز و یا دسترسی های نصب اپ مانند (android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES) و ... انجام نمی گردد.

استفاده از نام، آرم و لوگوی مراکز دولتی برای تبلیغات ممنوع می باشد.

سایز تصاویر پوش نوتیفیکیشن

در صورت ارسال بنر، این تصویر جایگزین متن کامل خواهد شد. (ارسال آیکن الزامیست)

سایز مناسب برای تصویر بنر اعلان بزرگ (600 پیکسل در عرض) و (300 پیکسل در طول) بصورت افقی می باشد.

سایز مناسب برای تصویر کوچک (لوگوی نوتیفیکیشن متنی) بصورت مربع با طول و عرض یکسان (حداقل سایز 100 در 100 پیکسل) می باشد.

کلیه نوتیفیکیشنها هم بصورت متنی و هم تصویری (اعلان کامل) ارسال می گردند.

در صورتیکه در زمان دریافت نوتیفیکیشن در دستگاه کاربر، اعلانهای زیادی در قسمت نوتیفیکیشن های دستگاه او وجود داشته باشد، نوتیفیکیشن متنی کوتاه همراه با تیتر و تصویر کوچک نمایش داده می شود و در صورتیکه فضا برای نمایش اعلان کامل وجود داشته باشد، نوتیفیکیشن کامل متنی و یا تصویری (تصویر بزرگ) نمایش داده می شود.

در متن و تیتر از کاراکترهای غیر متعارف استفاده نکنید.

تبلیغات با محتوای تبلیغاتی ضعیف و غیر استاندارد از جانب پوش نامه تایید نشده و سفارش مربوطه کنسل و عودت وجه انجام می گردد.

مبلغ واریزی سفارشاتی که به علت نقض قوانین و شرایط ارسال لغو می گردند،با کسر 500 تومان کارمزد بانک به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

انجام ثبت سفارش، به معنای قبول شرایط بالا بوده و هزینه دریافتی، پس از انجام سفارش غیر قابل برگشت می باشد.


خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن