قوانین ارسال نوتیفیکیشن

جهت رفع هرگونه ابهام و نحوه ارسالها، می توانید قبل از هر سفارش با ما تماس گرفته تا توضیح کاملی از نحوه ارسال و شرایط آن به شما ارائه گردد.

لطفا قبل از سفارش هر سرویسی، ابتدا در رابطه با آن خدمت اطلاعات کافی کسب نمایید و قوانین زیر را کامل و با دقت مطالعه نمایید.

در حال حاضر به علت محدودیت ایجاد شده، تبلیغات کانال های تلگرامی انجام نمی گردد.

قیمت گذاری و سفارشات، بر اساس تعداد ارسال هست. تعداد دریافت یا ویو (معمولا 60 تا 80 درصد) و کلیک (معمولا 1تا 3 درصد ) می باشد.

درحال حاضر خدمات پوش نوتیفیکیشن ما تنها برای تبلیغ وب سایت های ایرانی دارای نماد اعتماد یا ساماندهی و اطلاعات تماس و یا اپلیکیشن های معتبر ایرانی منتشر شده در بازار ارائه می گردد.

شرایط ارسال نوتیفیکیشن (به صورت ارسالی)

درحال حاضر خدمات پوش نوتیفیکیشن ما تنها به دارندگان وب سایت ، اپلیکیشن های معتبر ایرانی ارائه می گردد.

*توصیه می شود اگر برای بار اول است که می خواهید از پوش نوتیفیکیشن استفاده نمایید، حتما در ابتدا از سفارش تعداد پایین جهت تست استفاده نموده و در صورتیکه از بازخورد آن راضی بودید با تعداد بالاتر انجام دهید.

پلنهای ارسال تعداد پایین، بیشتر جنبه تست و آشنایی با پوش نوتیفیکیشن داشته و مسلما بازدهی تبلیغاتی نخواهند داشت.

* اگر محصول، خدمات و محتوای تبلیغاتی جذابی ندارید، پس تبلیغات نوتیفیکیشن را انجام ندهید. نوتیفیکیشن به تنهایی معجزه ای نخواهد کرد، چراکه صرفا یک رسانه تبلیغاتی هست و مهم محتوای تبلیغات شما می باشد تا کاربران را جذب کند.

سفارشات بنا به تایم سفارش، تو نوبت قرار گرفته و پس از ست کردن توسعه دهنده، گزارش و ساعت ارسال از طریق تلگرام یا ایمیل به شما اعلام می گردد.

سفارشات نهایتا تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، اقدام به آغاز ارسال می گردند. (بستگی به ترافیک سفارشات خواهد داشت)

لینک گزارشات قبل از ارسال به ایمیل شما و یا به تلگرام شماره موبایل ثبت شده در سفارشات، ارسال خواهد شد.

گزارشات ارسال پوش نوتیفیکیشن از طریق پنل توسعه دهندگان در وب سایت پوشه ارائه می گردد.

از طریق سرویس ما امکان ارسال منطقه ای و یا فیلتر موضوعی نمی باشد و بصورت کلی ارسال می گردد.

با توجه به تعداد درخواستی شما بابت ارسال نوتیفیکیشن، ممکن است سفارش شما از طریق چند توسعه دهنده انجام گردد.

*پوش نامه هیچ مسئولیت و تضمینی بابت مقدار کلیک و دریافت نوتیفیکیشن ها نداشته و فقط تعداد ارسال را تضمین می نماید و بابت ارسال هزینه دریافت می کند. مقدار کلیک نوتیفیکیشن به جذابیت محتوای اعلان شما برای کاربران بستگی دارد و تضمینی نمی باشد.

*سفارشات و قیمت گذاری ها بر اساس تعداد ارسال نوتیفیکیشن می باشد و مقادیر دریافت (ویو) و کلیک قابل پیش بینی نبوده و تعداد آنها متغیر است.

    -تعداد ارسال: تعداد نوتیفیکیشن ارسالی سفارش داده شده شما، که توسط توسعه دهنده ارسال می گردد. (در صورتیکه تعداد ارسال در گزارش کمتر از تعداد سفارش شما شد، ما به تفاوت به شماره کارت واریزی مشتری عودت داده خواهد شد)

    -تعداد دریافت: تعداد کاربرانی که در طول دوازده ساعت آنلاین شده، و نوتیفیکیشن را دریافت می کنند. (غیر قابل پیش بینی، میانگین بین 60 تا 80 درصد)

    -تعداد کلیک: تعداد کاربرانی که بر روی نوتیفیکیشن کلیک می کنند. (غیر قابل پیش بینی، میانگین بین 1 تا 3 درصد)

*پوش نامه هیچ تضمینی بابت تعداد نصب اپلیکیشن، بازدید سایت، افزایش ممبر، فروش و غیره نمی دهد و این نتایج به جذابیت محتوا، اپلیکیشن، کانال و یا وب سایت شما برای کاربران ارسالی بستگی دارد.

*تمامی مقادیر ارسال، دریافت و کلیک، در طی مدت دوازده ساعت (زمان ماندگاری نوتیفیکیشن) در صفحه گزارش، بروز رسانی می شوند.

*منظور از تعداد کلیک در گزارشات، صرفا کلیک کاربر بر روی نوتیفیکیشن هست و برابر با ورودی سایت، دانلود اپ و ... نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد گزارشات (کلیک)

*توجه داشته باشید که در این نوع تبلیغات هم مانند انواع دیگر تبلیغات، محتوای تبلیغ و تصویر استفاده شده بسیار مهم است و در بازدهی تبلیغ و بالا رفتن درصد کلیک آن بسیار اثرگذار می باشد. پس پیشنهاد می شود که با دقت بیشتری تیتر، تصویر و محتوای تبلیغ خود را آماده نمایید تا بهترین بازدهی را داشته باشید.

محتوای تبلیغ می بایست مجاز بوده و ارتباط با مورد آگهی شده داشته باشد.

محتوای مرتبط با خشونت، ترس، مسایل جنسی و زناشویی، شخصی، اهانت به اشخاص، اخبار کذب و تایید نشده، محتوای تبلیغاتی با موضوع قرعه کشی و جوایز، تبلیغات با محتوای کذب و دروغ، تشویش اذهان عمومی، سیاسی، پکیج های کسب درآمد، اپ های پولی، افزایش ممبر و بازدید، اپ های ممبرگیر و بازدید گیر تلگرام، هک، فروش ویلا و زمین، اپلیکیشن و سرویس های ارزش افزوده، تبلیغ فیلترشکن و محتوای مرتبط، شارژ سیم کارت، خیریه و درخواست پول، اپلیکیشن های فیک، اپلیکیشن های دارای دسترسی غیر عادی و منتشر نشده در مارکت بازار، ارسال اس ام اس، کانال های بی کیفیت و تازه تاسیس و ممبر کم، شرط بندی و پیش بینی، فال و طالع بینی و یا هر محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی تایید نمی گردند.

تبلیغات با محتوا و سرویس مختص یک منطقه جغرافیایی خاص انجام نمی گردد.

تبلیغ وب سایت ها و یا فروشگاه هایی انجام می گردد که دارای اطلاعات تماس و  نماد اعتماد یا ساماندهی باشند.

تبلیغ اپلیکیشن ها با لینک دانلود مستقیم انجام نمی گردد.

تبلیغ اپلیکیشن های دارای دسترسی های غیر مجاز و یا دسترسی های نصب اپ مانند (android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES) و ... انجام نمی گردد.

استفاده از نام، آرم و لوگوی مراکز دولتی برای تبلیغات ممنوع می باشد.

سایز مناسب برای تصویر اعلان بزرگ (500 پیکسل در عرض) و (350 پیکسل در طول) بصورت افقی می باشد.

سایز مناسب برای تصویر کوچک (لوگوی نوتیفیکیشن متنی) بصورت مربع با طول و عرض یکسان (حداقل سایز 100 در 100 پیکسل) می باشد.

کلیه نوتیفیکیشنها هم بصورت متنی و هم تصویری (اعلان کامل) ارسال می گردند.

در صورتیکه در زمان دریافت نوتیفیکیشن در دستگاه کاربر، اعلانهای زیادی در قسمت نوتیفیکیشن های دستگاه او وجود داشته باشد، نوتیفیکیشن متنی کوتاه همراه با تیتر و تصویر کوچک نمایش داده می شود و در صورتیکه فضا برای نمایش اعلان کامل وجود داشته باشد، نوتیفیکیشن کامل متنی و یا تصویری (تصویر بزرگ) نمایش داده می شود.

در صورت ارسال تصویر بزرگ، این تصویر در اعلان کامل جایگزین متن کامل می گردد.

در متن و تیتر از کاراکترهای غیر متعارف استفاده نکنید.

 مبلغ واریزی سفارشاتی که به علت نقض قوانین و شرایط ارسال لغو می گردند،با کسر کارمزد بانک به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

انجام ثبت سفارش، به معنای قبول شرایط بالا بوده و هزینه دریافتی، پس از انجام سفارش غیر قابل برگشت می باشد.


خانه
ثبت سفارش
تلگرام
تلفن